kwie.10

Pomysły prezentu na chrzest

dodano: 10 kwietnia 2017 przez samueljoh


Chrześcijański sakrament przyjęcia i wstępu, chrzest jest dokonywany przy użyciu wody, zwykle jako przyjęcie do kościoła chrześcijańskiego. Pewnie słyszałeś to zdanie "urodzony z srebrną łyżeczką w ustach". Odnosi się ono do najbardziej tradycyjnego podarunku chrzcielnego, którym jest srebrna łyżeczka. Ale istnieją również inne prezenty, które możesz ofiarować na chrzcie, takie jak srebrne filiżanki, miski, sztućce etc. w tym artykule, omówimy niektóre z najlepszych pomysłów na prezent chrzcielny. (Informacje:  www.holyart.pl)

Porównując do pępkowego, chrzest jest bardziej formalną ceremonią. To liturgia w trakcie której dziecko jest przyjmowane do chrześcijańskiej społeczności. Z tej radosnej okazji możesz dać religijny prezent dla rodziców dziecka. Poniższe przedmioty mogą się okazać inspiracja w tym zakresie.

·         Chrzcielne świece i ubranka

Świece i ubranka są doskonałym pomysłem na prezent. Możesz zakupić ubrania dla dziecka z duchowymi znakami lub krzyżem wydrukowanym na nich. Możesz również zdobyć sukienkę dla dziecka z wyhaftowanym obrazem na przedzie pięknie otuloną bawełnianą koronką. dostępne są różne kolorowe sukienki, jednakże białe wyglądają najlepiej. Dziecko będzie wyglądało pięknie nosząc taką szatkę. Jeżeli zdecydujesz się na podarowanie woskowej świecy, wiedz że możesz wybierać spośród wielu obrazów nadrukowanych na niej, np. obraz Jezusa lub anioła. 

·         Figurki aniołów

Figurki aniołów stróżów mogą być rozważane jako doskonały prezent na chrzest. Figurki są wykonane z różnych materiałów takich jak żywica, ceramika i drewno. Wszystko co musisz zrobić to wybrać tę, która Twoim zdaniem będzie odpowiednia dla dziecka. Figurki z żywicy wyglądają niesamowicie pięknie. Ponieważ są dostępne w różnych kolorach, możesz wybrać najpiękniejszy kolor pośród nimi. Figurki wykonane z drewna mogą być użyta również jako wisiorek. To doskonały prezent na chrzest dla dziewczynki.

·         Medale i dekoracje na kolebkę

Dekoracje na kolebkę są również dobrym prezentem na chrzest dziecka. medale w kształcie serca są dostępne i można ich użyć jako dekoracji dziecięcej kolebki. Możesz również wybrać bransoletki w kształcie serca. Medale są dostępne w różnych kształtach takich jak serce, gwiazda, koło etc. Możesz je przyozdobić pojedynczą lub podwójną wstążką aby były jeszcze ładniejsze.

·         Statuetki, wisiorki i obrazy

Jeżeli kupujesz prezent dla dziewczynki, możesz kupić wisiorek. Są dostępne w różnych kształtach i wykonane z różnych materiałów. Możesz również kupić płaskorzeźbę złożonych rąk,  wykonaną z drewna. Wykończenie tego typu rzeczy jest bardzo piękne. Niektóre są dostępne w różnych kolorach.

Podsumowując, to są niektóre pomysły na prezent na chrzest. Istnieją inne opcje. Wybierz tę, która Twoim zdaniem będzie doskonale pasować do ceremonii.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy